Проведено нараду з актуальних питань

26 жовтня відбулася нарада з головами місцевих рад за участі першого заступника голови райдержадміністрації Інни Авраменко та заступника голови районної ради Валерія Іванченка.
На порядку денному стояли вкрай важливі питання:  про надання житлових субсидій населення району проінформувала виконувач обов’язків начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Грицай. Учасники наради отримали детальні роз’яснення щодо внесеня змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій.
Також на зібранні розглянули ряд актуальних питань, а саме: про службу в поліції охорони Полтавської області;  про поштове обслуговування населення Глобинського району та інші.