Проведення ІІ Універсальної книжкової виставки-ярмарку «ПОШУК» - 2019

Із метою популяризації українськомовної книги, підвищення культури читання, налагодження зв’язків між читачами, авторами й видавцями, а також сприяння формуванню позитивного іміджу та туристичної привабливості регіону 23–24 травня 2019 року – напередодні Дня слов’янської писемності та культури, Дня філолога та Дня працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження – відбудеться ІІ Універсальна книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК» («Полтавська Оаза Шанувальників Української Книги»). Проект реалізується з ініціативи Полтавської обласної державної адміністрації за підтримки Полтавської обласної ради.
«ПОШУК» – 2019 присвячено 250-літтю від дня народження І.П.Котляревського.
Участь у виставці візьмуть 42 видавництва із 12 областей України, а також Республіки Білорусь. Серед почесних гостей - перший заступник Голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України Богдан Червак, помічник Міністра інформації Республіки Білорусь Олег Бурак.
У рамках виставки-ярмарку будуть проведені різнопланові культурно-мистецькі заходи (зустрічі з авторами, автограф-сесії, презентації тощо), представлена різноманітна література: навчальна, художня, образотворча, науково-пізнавальна тощо.
Серед авторів: Євген Положій – письменник, журналіст, головний редактор Сумської обласної газети «Панорама», автор книги «Іловайськ»;
Лев Скоп - мистецтвознавець, художник-реставратор, іконописець, поет, музикант, волонтер (м.Львів);
Юрій Коцегуб (смт Нові Санжари) – лауреат Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова»;
Любов Відута – дитяча письменниця (м.Львів);
Василь Габор – письменник, видавець серії «Приватна колекція» та літературознавець (м.Львів);
Василь Теремко - директор видавничого центру «Академія», письменника, доктор наук із соціальних комунікацій, професора, завідувач кафедри видавничої справи та редагування Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ); Тетяна Ваценко – поетеса, художниця, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, майстер витинанок;
Богдан Стороха (м.Полтава) – перекладач, літературознавець з презентацією романів «Видавництво 21» (м.Чернівці);
Марія Чумарна - письменниця, науковець, дослідниця української символіки та звичаєвості (м.Львів), а також низка інших цікавих творчих особистостей.
Центральним майданчиком виставки є Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. П. Котляревського (м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17).

Довідки за тел.: (0532) 56-41-16 (відділ інформаційно-аналітичної роботи та видавничої справи управління інформації), (067) 177-01-20.

ДолученняРозмір
programaposhuk2019.pdf722.85 КБ