Проаналізовано стан охорони праці в районі

29 квітня в райдержадміністрації відбулося засідання «круглого» столу, присвячене Дню охорони праці в Україні, що цьогоріч проходить під девізом "Стрес на робочому місці: колективний виклик".
Учасники засідання, серед яких -  заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, голова районної ради Володимир Сьомін, начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Глобинському районі Тамара Стеценко, голова районної організації профспілки працівників АПК України Світлана Прикипєлова, представники підприємств, установ, організацій району -  проаналізували стан охорони праці на Глобинщині та відзначили роботу підприємств, які мають досягнення у цій сфері.  Високо оцінили професіоналізм начальника служби охорони праці, пожежної безпеки та охорони навколишнього середовища  ТОВ ІПК "Полтавазернопродукт" А.С.Семеряніна, начальника управління з екології і охорони праці ТОВ "Глобинський м’ясокомбінат" Ю.А.Карабеза, директора ПВП "Будівельні матеріали" А.М.Клименка, директора філії "Градизьк" ТОВ СП "НІБУЛОН" О.В.Мішина, директора філії "Глобинська" ТОВ СП "НІБУЛОН" В.В.Лимара, а також колективи ТОВ "Промінь-Лан" та ТОВ "Агрофірма" Соняшник".