Про внесення змін до Положення про комісію з питань захисту прав дитини при Глобинській райдержадміністрації

Відповідно до Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 р. № 731 (зі змінами), 22 вересня 2020 року за № 182/182 Північно – Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Суми) зареєстровано розпорядження голови Глобинської районної державної адміністрації від 14 вересня 2020 № 175 «Про внесення змін до Положення про комісію з питань захисту прав дитини при Глобинській районній державній адміністрації».

З повним текстом розпорядження (нормативно-правового акта) можна ознайомитися тут.