Про перейменування вулиць

22 грудня в залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада з обговорення питання виконання на Глобинщини Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Голів територіальних громад району найбільше хвилювало, яким чином процедура перейменування вулиць вплине на документи (а скоріш, на гаманці) громадян. Начальник районного управління юстиції Інна Кошеленко запевнила, що згідно з діючим законодавством власники нерухомості (житлових будинків, квартир, земельних ділянок і т.п.) не повинні займатися оновленням правоустановчих документів на майно і вносити зміни у ці документи у зв'язку із перейменуванням вулиць. Існуючі документи на нерухомість залишаються дійсними. Змінити вказані документи власники нерухомості зможуть за власним бажанням або у разі зміни власника. Для цього необхідно буде звернутися в орган державної реєстрації прав на нерухоме майно із заявою про внесення змін в Державний реєстр майнових прав на нерухоме майно у зв'язку із зміною назви вулиці, провулка та з рішенням органу місцевого самоврядування, який перейменував назву вулиці, провулка. Можна зробити висновок: всі зміни до документів громадян  будуть вноситись при потребі у загальному порядку.
Участь у роботі наради взяли голова районної ради Володимир Сьомін та виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Молодчин.