Про невідкладні заходи для стабілізації епідемічної ситуації

Сьогодні голова райдержадміністрації Наталія Величко та її заступник Володимир Лісняк провели засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого розглядалися питання невідкладних заходів для стабілізації епідемічної ситуації, пов’язаної з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою корона вірусом SARS-CoV-2.
Зокрема, йшлося про інформування населення щодо неухильного дотримання карантинного режиму, самоізоляцію громадян, які повертаються з-за кордону, посилення контролю за системами водопостачання і водовідведення, забезпечення дослідження питної води, контролю реалізації харчових продуктів, обмеження прийому фізичних осіб органами, що надають адміністративні послуги та ін.
Окремо обговорено питання організації доставки продуктів, ліків і засобів гігієни для одиноких пенсіонерів, паліативних хворих.
Вкотре наголошено: найдієвіший спосіб уникнення інфікування – це якомога більше часу перебувати вдома, уникати місць скупчення людей, дотримання соціальної дистанції (1,5 м), користування медичними масками у всіх громадських місцях, оброблення рук антисептиками, регулярне їх миття з милом. І, звичайно, за найменших симптомів респіраторного захворювання невідкладно звертатися до медичних працівників.