Про державну реєстрацію розпорядження голови райдержадміністрації від 06.07.2020 №116

Відповідно до Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року №731 (зі змінами), 14 липня 2020 року за № 145/145 Північно – Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Суми) зареєстровано розпорядження голови Глобинської районної державної адміністрації від 06 липня 2020 №116 «Про встановлення середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі  трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни».

З повним текстом розпорядження (нормативно-правового акта) можна ознайомитися тут.