ПРИЗНАЧЕНО ГОЛОВУ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

19 березня Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження №186/2020-рп, яким призначив Наталію Іванівну ВЕЛИЧКО головою Глобинської районної державної адміністрації.
24 березня новопризначена очільниця району приступила до виконань своїх службових обов’язків.

Біографічна довідка
Наталія Величко народилася 1 липня 1991 року в м.Глобине.
У 2008 році закінчила Глобинську гімназію №1 ім. В. Є. Курченка.
З 2008 до 2013 – роки навчання в Національному університеті «Юридична академія України ім. Я. Мудрого» на факультеті підготовки юристів для Міністерства закордонних справ України за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – юрист.
Трудову діяльність розпочала у 2014 році на посаді головного спеціаліста з питань захисту державних таємниць прокуратури Глобинського району. У 2016 році стала юрисконсультом юридичного відділу ТОВ ІПК «Полтавазернпродукт», потім – юрисконсультом товариства з обмеженою відповідальністю «Глобине-Агро».
З червня 2019 року – провідний спеціаліст відділу з управління природними ресурсами  та регулювання земельних відносин виконавчого комітету Глобинської міської ради.