Привітання з днем учителя!

Шановні вчителі, працівники освіти! Вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників освіти.

Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком поваги та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

Це свято вшановує інтелект, професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини, яку Ви ведете від дитинства до зрілості, скрізь всі життєві труднощі, вчите пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Навіть випускаючи своїх учнів у велике життя, ви назавжди залишаєтесь з ними, і ваша наука, ваш досвід, ваша любов підтримують цілком дорослих вже людей протягом усього життя.

Сьогодні кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Тож у цей святковий день бажаємо Вам, шановні вчителі, здійснення найзаповітніших мрій. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує міцне здоров'я та довголіття, а у ваших родинах нехай завжди панують тепло, радість та затишок.

Зі святом Вас!

Наталія Величко,                                                            Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                                         голова районної ради