Привітання з 74-ю річницею вигнання нацистів з України!

Дорогі ветерани!Шановні жителі Глобинщини!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення 74-ї річниці вигнання нацистів з України!
Низько вклоняємося та висловлюємо глибоку пошану всім ветеранам: учасникам Другої світової війни, партизанам і підпільникам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Дякуємо солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн.
Схиляємо  голови в пам’ять про загиблих у смертельному двобої з ворогом, чиї могили відомі й незнані, розкидані по своїй і чужих землях.
Дорогі ветерани! Ваша мужність і відвага, героїзм та нескореність є зразком для прийдешніх поколінь. Від усього серця зичимо вам довгих років  життя, родинного затишку, миру та злагоди.

Вадим Данилевський,                                 Володимир Сьомін,
                                                                     голова райдержадміністрації                     голова районної ради