Привітали зі святом

6 грудня голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, голова районної ради Володимир Сьомін, міський голова Станіслав Джусь привітали військовослужбовців та працівників райвійськкомату, родини загиблих учасників АТО з Днем Збройних Сил України. З нагоди свята учасникам урочистої зустрічі вручили відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції», Грамоти райдержадміністрації і районної ради, подякували за вірність присязі та українському народу, за доблесне служіння та захист державного суверенітету. Особливі слова подяки за виховання справжніх героїв, мужніх воїнів прозвучали на адресу батьків, чиї сини без роздумів пішли захищати рідну землю і не пошкодували заради цієї високої мети власного життя.