Привітали матір-героїню

Сьогодні, 12 лютого, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Інна АВРАМЕНКО вручила посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати – героїня» жительці села Кагамлик Марії Василівні МАКСИМ, матері п’ятьох дітей.
Указом Президента України від 07 грудня 2019 № 893/2019 за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Марії Василівні присвоєно це почесне звання. Інна АВРАМЕНКО та голова Пронозівської сільської ради  Степан Скриль привітали жінку з важливою в її житті подією, адже звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання її материнської самовідданості, наполегливої і надважкої праці, яку вона вкладала у своїх дітей та побажали міцного здоров’я, злагоди, благополуччя й родинного тепла.