Привітали дільничних інспекторів поліції

18 червня відзначається День дільничного інспектора поліції.  Дільничний інспектор - та людина, яка відповідає за підтримання правопорядку у ввірених йому населених пунктах, захищає права, інтереси, життя і гідність громадян, займається профілактикою та розкриттям злочинів і правопорушень. Він повинен не тільки володіти професійними навиками, але і бути хорошим психологом, володіти такими людськими якостями, як порядність, чуйність, вміння вислухати людину, розібратися в суті проблеми і надати кваліфіковану допомогу. Адже за його роботою стоїть безліч людських доль.
З нагоди професійного свята у районному відділі поліції відбулися урочисті збори, участь в яких взяли виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Молодчин, заступник голови районної ради Валерій Іванченко, представники органів місцевого самоврядування. З вітальним словом до дільничних звернувся начальник Глобинського відділу поліції Олександр Коцар, який висловив щиру вдячність за відданість справі, мужність, надійність, побажав дільничним завжди зберігати стійкість духу, виявляти мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення.
Зі словами подяки та привітаннями виступили й високопоставлені гості. Кожен дільничний інспектор був нагороджений грамотою за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та позитивні показники у службовій діяльності.