Працювала мобільна група щодо роз’яснення ініціатив та проектів, які започатковує Уряд та Міністерство юстиції України

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації Валерія Головка щодо необхідності забезпечення організації та проведення на базі районних державних адміністрацій спільних заходів за участю представників органів юстиції, соціального захисту населення та системи надання безоплатної правової допомоги 5 березня у залі засідань Глобинської районної ради працювала мобільна група щодо роз’яснення ініціатив та проектів, які започатковує Уряд та Міністерство юстиції України.
Зокрема, фахівці Головного територіального управління юстиції у Полтавській області проінформували присутніх щодо впровадження проекту Уряду «муніципальна няня»; отримання податкової знижки на навчання; діяльності оперативного штабу захисту аграрного бізнесу від рейдерів та комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації; захисту та реалізації виборчого права громадянами України, а також діяльності органів місцевого самоврядування, як суб’єктів державної реєстрації.
У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Інна Авраменко, начальник управління соціального захисту населення Глобинської райдержадміністрації Світлана Грицай, начальник Глобинського бюро правової допомоги Максим Журенко, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Під час зібрання, до представників органів місцевого самоврядування звернувся керуючий відділення АТ «Ощадбанк» Олександр Грущенко стосовно механізму виплати субсидії через Ощадбанк. Він зауважив, що субсидіантам, які не є пенсіонерами та не мають  поточного рахунку в Ощадбанку, для зручності необхідно перед відвідуванням банку пройти реєстрацію на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно). Це дасть субсидіанту змогу самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг.
Субсидіантам-пенсіонерам не потрібно додатково реєструватись для отримання субсидії. Пенсіонери-субсидіанти отримають субсидію одночасно з пенсією через Укрпошту або на свій банківський пенсійний рахунок у звичайні строки.