Повідомлення про оприлюднення заяви

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки для документа державного планування місцевого рівня «Детальний план території для розміщення об'єкта будівництва ТОВ "НВП "Глобинський свинокомплекс" "Нове будівництво котельні та теплових мереж на репродукторі по розведенню свиней на 5000 голів постійного утримання за адресою Полтавська обл.,  Глобинський район, с.Зарічне, вул. Центральна, 32 (теплова потужність котельні 2,5 мВт, протяжність мереж 670 м), що розташоване за межами населеного пункту»
З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», наказу Міністерства екології і природних ресурсів України №296 від 10.08.2018 р., Глобинська райдержадміністрація повідомляє про початок та терміни громадського обговорення для визначенні обсягу стратегічної екологічної оцінки «Детальний план території для розміщення об'єкта будівництва ТОВ "НВП "Глобинський свинокомплекс" "Нове будівництво котельні та теплових мереж на репродукторі по розведенню свиней на 5000 голів постійного утримання за адресою Полтавська обл., Глобинський район, с.Зарічне, вул. Центральна, 32 (теплова потужність котельні 2,5 мВт, протяжність мереж 670 м) , що розташоване за межами населеного пункту».

Головною метою розроблення проекту детального плану є удосконалення планування та забудови території існуючого підприємства – репродуктора з розведення свиней ТОВ НВК «Глобинський свинокомплекс» по вул. Центральній в с. Зарічному Глобинського району Полтавської області, у тому числі будівництво котельні, потужністю 2,5 мВт та теплових мереж протяжністю 670м.
В межах території, що розглядається детальним планом,  передбачається будівництво котельні та теплових мереж на репродукторі з розведення свиней на 5000 голів постійного утримання, добудова незавершеного будівництва господарської будівлі, благоустрій території.
Дана територія розташована в адміністративних межах Обознівської сільської ради, за межами сельбищної зони, відстань від якої – 500 м. На даний момент на земельній ділянці розташовані будівлі і споруди ТОВ НВП «Глобинський свинокомплекс» - комплекс репродуктора з розведення свиней.
Замовником розроблення документу державного планування (ДДП)  - детального плану території (ДПТ)  є Глобинська районна державна адміністрація.
ДПТ розроблений ТОВ «ПОЛТАВА-ЕКОСЕРВІС» на підставі розпорядження голови Глобинської районної державної адміністрації №84 від22.04.2019 року «Про розроблення детального плану території для розміщення об’єкта будівництва ТОВ «НВП «Глобинский свинокомплекс» «Нове будівництво котельні та теплових мереж на репродукторі по розведенню свиней на 5000 голів постійного утримання за адресою: Полтавська область, Глобинський район, с.Зарічне, вул. Центральна, 32 (теплова потужність котельні 2,5 мВт, протяжність мереж 670м», що знаходиться за межами населеного пункту».
З матеріалами щодо обсягів стратегічної екологічної оцінки та основними кресленнями документу державного планування (Детального плану) можна ознайомитись та надати пропозиції можна  у відділі архітектури, містобудування, цивільного захисту та житлово – комунального господарства райдержадміністрації з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00 та у  п’ятницю з 8.00 до 16.00.
Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду попозицій – начальник відділу архітектури, містобудування, цивільного захисту та житлово – комунального господарства райдержадміністрації – Кондуфор І.В., тел. (0536524509).
Письмові пропозиції з даного питання надаються до Глобинської районної держаної адміністрації щоденно (крім вихідних) з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00 та у  п’ятницю з 8.00 до 16.00. за адресою: 39213, Полтавська область, Глобинський район, м.Глобине, вул. Центральна, 281 та електронну адресу: globyne.adm-pl.gov.ua.

Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються. Строк завершення прийому пропозицій 12 лютого 2020 року.

З Детальним планом території для розміщення об'єкта будівництва ТОВ "НВП "Глобинський свинокомплекс" "Нове будівництво котельні та теплових мереж на репродукторі по розведенню свиней на 5000 голів постійного утримання за адресою Полтавська обл.,  Глобинський район, с.Зарічне, вул. Центральна, 32 (теплова потужність котельні 2,5 мВт, протяжність мереж 670 м), що розташоване за межами населеного пункту можна ознайомитися за посиланням: