Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», наказу Міністерства екології і природних ресурсів України від 10.08.2018 №296, Глобинська райдержадміністрація повідомляє, що 14.02.2020 розпочинається процедура громадського обговорення документа державного планування та звіту про стратегічну оцінку детального плану території для розміщення об’єкта будівництва «Нове будівництво котельні для виробництва еспандованого корму на об’єкті цеху по виробництву комбікормів за адресою: Полтавська область, Глобинський район, м.Глобине, вул. Полтавський Шлях (колишня вул. Кірова), 155 А», що розташований за межами населеного пункту.
Детальним планом передбачається удосконалення планування та забудови території існуючого підприємства – будівництво котельні для виробництва еспандованого корму на об’єкті цеху по виробництву комбікормів.
В звіті СЕО  проведена   оцінка впливу проекту детального плану території  на складові довкілля  (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).
Замовником розроблення документу державного планування (ДДП)  - детального плану території (ДПТ)  є Глобинська районна державна адміністрація.
ДПТ розроблений ТОВ «ПОЛТАВА-ЕКОСЕРВІС» на підставі розпорядження голови Глобинської районної державної адміністрації №83 від 22.04.2019 року «Про розроблення детального плану території для розміщення об’єкта будівництва «Нове будівництво котельні для виробництва еспандованого корму на об’єкті цеху по виробництву комбікормів за адресою: Полтавська область, Глобинський район, м.Глобине, вул. Полтавський Шлях (колишня вул. Кірова), 155 А», що розташований за межами населеного пункту».
З матеріалами щодо обсягів стратегічної екологічної оцінки та основними кресленнями документу державного планування (Детального плану) ознайомитись та надати пропозиції можна  у відділі містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00 та у  п’ятницю з 8.00 до 16.00.
Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду попозицій – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації – Кондуфор І.В., тел. (0536524509).
Письмові пропозиції з даного питання надаються до Глобинської районної держаної адміністрації щоденно (крім вихідних) з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00 та у  п’ятницю з 8.00 до 16.00. за адресою: 39000, Полтавська область, Глобинський район, м.Глобине, вул. Центральна, 281 та електронну адресу: globyne.adm-pl.gov.ua.
Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.
Строк завершення прийому пропозицій 16 березня 2020 року.