Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

1.Повна назва документа державного планування:

Детальний план території для розміщення об’єкта будівництва «Нове будівництво котельні для виробництва еспандованого корму на об’єкті цеху по виробництву комбікормів за адресою: Полтавська область, Глобинський район, м.Глобине, вул. Полтавський Шлях (колишня вул. Кірова), 155 А», що розташований за межами населеного пункту.

В звіті стратегічної екологічної оцінки (далі – СЕО)  проведена   оцінка впливу проекту детального плану території  на складові довкілля  (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан  здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами, транспорт, розвиток інфраструктури, естетичні характеристики території, використання ландшафтів для рекреаційних цілей тощо).

2.Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Глобинська райдержадміністрація.

3.Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

дата подання Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування «Детальний план території для розміщення об’єкта будівництва «Нове будівництво котельні для виробництва еспандованого корму на об’єкті цеху по виробництву комбікормів за адресою: Полтавська область, Глобинський район, м.Глобине, вул. Полтавський  Шлях (колишня вул. Кірова), 155 А», що розташоване за межами населеного пункту» - 25.05.2020 року;

б) способи участі громадськості:

– надання письмових зауважень і пропозицій на адресу:  м. Глобине, вул. Центральна, 281, тел. (+38 (05365) 2-45-09).

в) дата, час і місце проведених громадських слухань містобудівної документації – 16 березня 2020 року, http://globyne.adm-pl.gov.ua/news/vidbulisya-gromadski-obgovorennya;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Глобинська райдержадміністрація, офіційний  вебсайт Глобинської райдержадміністрації:   http://globyne.adm-pl.gov.ua/ .

Контактна особа – Кондуфор Інна Віталіївна, тел. 0536524509;

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси  та  строки подання зауважень і пропозицій –  м. Глобине, вул. Центральна, 281. Тел.. (+38 (05365) 2-45-09) , електронна адреса –  globino_rda@adm-pl.gov.ua  щопонеділка  з 8.00 – 17.00  та у  п’ятницю з 8.00 – 16.00. Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня опублікування на офіційному вебсайті Глобинської райдержадміністрації   з   03.07.2020 р. до 03.08.2020 року.