ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО МОЖЛИВЕ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ НА ТЕРИТОРІЇ ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ ПРОТЯГОМ 12 ЛЮТОГО

За даними обласного центру з гідрометеорології, на території Полтавської області та Глобинського району протягом 12 Лютого 2020 року очікується погіршення погодних умов пориви вітру сьогодні сягатимуть 15-24 м/с, що відповідає I рівню небезпеки (жовтий),  можливі опади у вигляді мокрого снігу.
Закликаємо громадян обов’язково враховувати погодні та дорожні умови, дотримуватися заходів безпеки.

Додатково інформуємо, що при виникненні погіршення стану автомобільних доріг та унеможливленні експлуатації дорожнього покриття (ожеледь, замітання доріг снігом та ін.) Глобинська районна державна адміністрація рекомендує звертатися на диспетчерську службу Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» за телефонними номерами  (0532) 64-13-34 та (050) 0150 233 та Call-центр Служби автомобільних доріг Полтавської області 409-80-01 (обслуговують Н-08; T-17-16).