Питання погашення боргів на контролі

13 липня 2016 року відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке провів виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Молодчин.

За поданням управління Пенсійного фонду України в Глобинському районі для забезпечення виконання норм Закону України від 09.07.2003 №1058-VІ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» розглянуто питання про заборгованість по пільгових пенсіях, по страхових внесках, єдиному соціальному внеску та фінансових санкціях. За результатами засідання комісії прийняті відповідні рішення щодо можливостей погашення боргів.