Підбито підсумки перевірки стану цивільного захисту населення району

11 липня в райдержадміністрації відбулася нарада з підбиття підсумків планової перевірки реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, цивільного захисту, стану і організації роботи з питань пожежної та техногенної безпеки, готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій в Глобинському районі.
Зібрання за участі заступника голови райдержадміністрації Володимира Лісняка, керівників спеціалізованих служб та голів територіальних громад провів заступник начальника ГУ ДСНС у Полтавській області Володимир Гришанін. Він детально зупинився на всіх етапах перевірки, вказав на виявлені недоліки, закликав присутніх повсякчас приділяти увагу питанням цивільного захисту, адже за кожною конкретною ситуацією стоять люди, їх життя, здоров’я, добробут. Голова комісії висловив подяку Заможненському сільському голові Вячеславу Величку та Троїцькому сільському голові Любові Сніг та охарактеризував їх роботу у зазначеному напрямку на високому рівні та як гідну для наслідування.