Під час адаптивного карантину пам’ятайте про дотримання правил гігієни!

На Полтавщині захворюваність на COVID-19 вже досягла критичної межі!
У той же час ми спостерігаємо, що більшість громадян ігнорують вимоги карантину і не виконують елементарні заходи профілактики цього захворювання.
У місцях скупчення людей (ринки, зупинки транспорту та заклади торгівлі тощо) не дотримується  соціальне дистанціювання у 1,5 м, не всі громадяни одягають захисні маски, не витримується у приміщеннях норма площі 5 м2 на 1 відвідувача.
Безвідповідальна поведінка, байдужість громадян призводить до ігнорування самих простих правил карантину, сприяє ще більшому поширенню коронавірусної інфекції.
Вже всі втомилися від пандемії та карантину по COVID-19, але щоб запобігти поширенню цього захворювання обов’язково дотримуйтеся основних правил:
- дотримуйтеся особистої гігієни – мийте руки з милом, використовуйте антисептики, дотримуйтеся етикету кашлю;
- носіть захисну маску у транспорті та інших громадських місцях;
- дотримуйтеся соціальної дистанції.
Звертаємось до всіх! Будьте відповідальними, дотримуйтесь вимог “зеленої зони” адаптивного карантину! Ваша безпека та здоров’я у ваших руках!