Перші кроки до створення центру оздоровлення

5 травня відбулася сходка жителів села Федорівка, в якій взяв участь голова райдержадміністрації Василь Вакуленко, депутат районної ради Василь Мовчан, сільський голова Василь Борщенко. За інформацією сільського  голови, на адресу  місцевої територіальної громади надійшов лист від ТОВ   «Біфлекс» (м. Київ) з проханням щодо надання дозволу на реконструкцію приміщення колишньої школи з подальшим її використанням як центру оздоровлення воїнів АТО, ветеранів війни в Афганістані та чорнобильців. Підприємці з Києва планують обладнати місце для відпочинку та реабілітації від 40 до 50 осіб,  для обслуговування яких залучатимуть місцевих жителів (у планах - створення 24 робочих місць). В результаті громадського обговорення жителі села вирішили надати згоду на облаштування на території села центру оздоровлення.