Перемога в серцях поколінь

8 травня в День пам’яті та примирення біля пам'ятника Загиблим воїнам, глобинці вшановували пам'ять загиблих у Другій світовій війні та вітали тих, хто особисто долучився до перемоги над нацизмом. Присутнім нагадали, що кожен сьомий загиблий у цій війні був українцем, а наш народ пережив найстрашніші трагедії у світовій історії, але лишився жити на своїй землі та відновив на ній державу.
Учасники заходу вшанували світлу пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до Вічного вогню.
Цього ж дня голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, міський голова Станіслав Джусь, заступник голови районної ради Валерій Іванченко та голова районної ради ветеранів Іван Мошляк поклали квіти до братських могил та обелісків воїнам, які загинули в роки війни і поховані на цвинтарях міста Глобине.
Також керівники міста та району долучилися до мітингу, що відбувся в Глобиному по вулиці Заводській.
Пообіді у районному Будинку культури відбувся святковий концерт "Дорогами вогняних літ».