Передсвяткова зустріч з працівниками райвійськкомату

У рамках відзначення Дня захисника України відбулася зустріч керівництва району з колективом Глобинського районного військового комісаріату. Як наголосив голова райдержадміністрації Василь Вакуленко:  «Майбутнє нашої Вітчизни  за професійною армією. І це майбутнє багато у чому залежить від військових комісаріатів, на яких покладена дуже непроста та відповідальна місія – відбір людей, чий святий обов′язок оберігати спокій та мирне небо над головою, захищати недоторканість та територіальну цілісність рідної держави. Шановні працівники військомату, напередодні  державного свята бажаємо вам незламної волі, стійкості характеру у виконанні своїх службових обов’язків, міцного сімейного тилу, здоров′я та благополуччя!». З вітаннями до присутніх звернулися голова районної ради Віталій Харченко та міський голова Глобиного Станіслав Джусь. Під дружні оплески представники влади вручили грамоти кращим працівникам та пообіцяли допомогу у вирішенні проблем.