Передноворічне свято для талантів Глобинщини

26 грудня в районному Будинку культури  за підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго відбувся новорічний фестиваль  талановитих дітей «Калейдоскоп талантів Глобинщини». Це було справжнє свято пісні і танцю, радості та усмішок дітей та дорослих, яке зібрало з різних куточків Глобинщини близько 200 найталановитіших дітей - переможців міжнародних, Всеукраїнських, обласних та районних конкурсів.
Підтримати та привітати учасників фестивалю на свято прийшли помічник-консультант народного депутата України Костянтина Жеваго Любов Качмар, перший заступник голови райдержадміністрації Інна Авраменко, Глобинський міський голова Станіслав Джусь, заступник міського голови Галина Токаренко, начальник відділу освіти, сімї та молоді  райдержадміністрації Сергій Кулик, начальник відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради Олександр Іванченко, а також вчителі, батьки та жителі і гості міста Глобине.
Першим на сцену з яскравими колядками вийшов гурт «Любава» з Великокринківської зош І-ІІІ ступенів - п’ятиразові переможці районного огляду-конкурсу «Колядників-щедрівників». Потому виступами порадували найкращі представники вокального жанру – золоті голоси Глобинщини Анна Брашован, Арсен Кондуфор, Софія Бойко, Аріадна Сиротенко, Валерія Орловська, Софія Потоцька, Дарина Шутька та ансамбль «Червона калина».  Гучними оплесками глядачі вітали виступи хореографічних колективів,   переможців різноманітних міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Серед них - зразковий аматорський танцювальний коллектив «Сузір’я» Глобинського міського БК (керівник Сергій Рибальченко), танцювальний коллектив «Флорес» Глобинської дитячої школи мистецтв  (керівник - Віра Дудар), зразковий ансамбль народного танцю «Астарта-Зорецвіт» Глобинського РБК (керівник-постановник - Василь Лазаренко), зразковий дитячий танцювальний колектив «Бонжур» Градизької ДМШ (керівник – Тетяна Ковтун), переможці районного етапу обласного конкурсу «Веселка» - хореографічний дует у складі Дарини та Сніжани Бовкун з Манжеліївської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів.
Чимало оплесків дісталося юному шанувальнику оригінального жанру - талановитому Дмитру Моргуну з Івановоселищенської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів та неодноразовим переможцям  обласного маршу-параду  - аматорському міському духовому оркестру «Орфей» під керівництвом Бориса Мушія.
Всі глядачі мали змогу переглянути прекрасну виставку новорічних композицій, виконаних руками гуртківців Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості. Щороку вони беруть участь в  безлічі Всеукраїнських, обласних, районних конкурсах. На їх рахунках багато перемог, що підтверджені грамотами.
Глядачі отримали яскраві враження від зустрічі з юними талантами, непідробну радість від спілкування з творчими керівниками та вихованцями гуртків і, звичайно, від несподіваних та приємних сюрпризів, які дарували учасники дійства і організатори свята.
Всі учасники фестивалю отримали новорічні набори солодощів від народного депутата України Костянтина Жеваго. Він передав щирі вітання найталановитішим дітям Глобинщини, знаних на Полтавщині, в Україні та за її межами. Побажав нових зіркових перемог та в майбутньому стати будівниками нашої квітучої держави!