Пам’ятаємо тих, хто віддав найдорожче за наше "сьогодні", втративши навік своє "завтра"...

10 січня минули треті роковини з дня загибелі в зоні проведення антитерористичної операції на сході України нашого земляка Аврамчука Віктора Вікторовича.
Загинув біля с. Зайцеве Артемівського району Донецької області під час обстрілу бойовиками позицій українських військ зі станкового автоматичного гранатомету АГС-17.
Указом Президента України № 76/2016 від 1 березня 2016 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Аврамчук Віктор нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. Нехай добрий, світлий спомин про Віктора Вікторовича назавжди залишиться у серцях рідних і близьких, усіх, хто його знав, любив та шанував. Нехай земля Йому буде пухом! Вічная пам’ять!