Пам’ятаємо і шануємо

Сьогодні глобинці вшанували учасників бойових дій на територіях інших держав. Насамперед, це афганці, тобто ті, хто волею долі та військового наказу брали участь у війні, що точилася довгих 10 років у Демократичній Республіці Афганістан. Окрім учасників війни в Афганістані, цього дня ми згадуємо й інших військових, яким доводилося брати участь у збройних конфліктах та миротворчих акціях в інших куточках світу.
Тож у центрі Глобиного, біля стели воїнам-афганцям, відбувся меморіальний захід, учасниками якого стали керівники району і міста, працівники установ та організацій, пересічні громадяни і, звісно, учасники бойових дій на територіях інших держав.
Зі словами привітань, подяки і пошани до присутніх звернулися виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Інна Авраменко, міський голова Станіслав Джусь, районний військовий комісар Михайло Осадчук,  голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану  Володимир Мигаль.
Учасники мітингу вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання і покладанням квітів до підніжжя стели.