Оперативна інформація про надзвичайні ситуації та події в Глобинському районі

21.02.2020 року в Глобинському районі на території Великокринківської сільської ради поблизу с. Степове піротехнічною службою Головного управління ДСНС України в Полтавській області було проведено розмінування території на якій місцевими мешканцями було знайдено вибухонебезпечні предмети.
20.02.2020 року до служби порятунку по телефону 101 надійшло повідомлення про те, що під час проведення пошукових робіт місцевим мешканцем с. Степове було знайдено предмет схожий на вибухонебезпечний пристрій.
Рятувальниками у складі з представниками Національної поліції відбувся виїзд на місце знахідки. По прибуттю було встановлено фахівцями достовірність інформації.
Першочерговим завданням було охорона даної території для обмеження доступу до даної території. Працівниками Національної поліції було встановлено цілодобове чергування. Рятувальниками огороджено територію попереджувальною стрічкою з написами «МІНИ» та направлено запит на прибуття піротехніків з м. Полтави.
Під час розмінування на місці знахідки виявлено 4 артилерійські снаряди часів Другої Світової війни діаметром 152 мм.
Саперами проведено пошуково-підривні роботи по утилізації вибухонебезпечних предметів на полігоні, що визначено відповідними документами.
Тож, звертаємося до всіх громадян з проханням у разі виявлення подібних знахідок ні в якому разі не чіпати ці предмети, а негайно повідомляти 101 або 102.