Оновлений операційний блок відповідає найвищим стандартам

Система охорони здоров’я  України потребувала реформування ще з моменту здобуття незалежності держави. Модернізація сфери охорони здоров’я визначена Президентом України пріоритетом у Програмі економічних реформ на 2010–2014 роки, щорічними Національними планами дій з її впровадження.  Усі гілки влади прикладають зусилля для покращення фінансування, модернізації матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я.

За період 2011-2013 років у Глобинському районі проведено цілий ряд заходів, направлених на покращення стану місцевої медичної галузі.  За рахунок коштів державного, обласного та районного бюджетів було капітально відремонтовано харчоблок центральної районної лікарні, частково, за бюджетні кошти - відділення переливання крові, придбано цифровий флюорограф, кисневий концентратор в кардіологічне відділення, центрифугу для клінічної лабораторії, апарати для моніторингу стану пацієнта, кардіограф, дихальну апаратуру, стоматологічне обладнання та інше. Крім цього, завдяки активній спонсорській допомозі відремонтовано по кілька палат практично в кожному відділенні ЦРЛ та Кринківській амбулаторії.

5 лютого у Глобинській ЦРЛ відбулася ще одна знакова подія - відкриття (після капітального ремонту) операційного блоку хірургічного відділення. Символічну стрічку перерізали голова райдержадміністрації Валерій ВЕДМІДЬ та головний лікар Глобинської ЦРЛ Людмила МИГАЛЬ.

Слова подяки від керівництва району та медичного персоналу пролунали на адресу тих небайдужих людей, які допомогли матеріально та фінансово провести цю роботу. Капітальний ремонт та обладнання всім необхідним операційного блоку здійснено за сприяння ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» (директор О.Д.Бондаренко),СФГ «Корунд» (голова Г.М.Чернишенко), АФ «Славутич» (директор А.В.Убийкін), ФГ «Відродження 2007» (голова В.І. Кабачок),ФГ «Агросвіт СВ» (голова С.Г.Ведмідь), групи компаній «Арніка» (генеральний директор О.І.Писанка) та народного депутата України К.В.Жеваго. Ремонтні роботи проводилися фізичними особами–підприємцями І.І. Левицьким та Ю.І. Мальованим. На виконання робіт з капітального ремонту та на обладнання операційного блоку було використано коштів на загальну суму 280,3 тис.грн.