Охорона праці сьогодні - це захищене і здорове покоління завтра

З нагоди Дня охорони праці, що відзначається 28 квітня, напередодні у райдержадміністрації відбулося засідання «круглого» столу, участь в якому взяли заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, голова районної організації профспілки працівників АПК України Світлана Прикипєлова, головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Полтавській області Олександр Сокур, представники підприємств, установ та організацій району.
Учасники зібрання поставили за мету обговорити заходи з підвищення рівня безпеки, гігієни праці і виробничого середовища, забезпечення соціального захисту працівників.
Окрім офіційної частини, як і годиться напередодні свята, під час засідання відбулося нагородження кращих працівників та колективів за досягнення у сфері охорони праці.