Об’єднання громад – дискусії продовжуються

10 червня директор Офісу реформ Ірина Балибіна разом із експертом Офісу Іваном Лещенком  провели консультаційні зустрічі із головами сільських рад Глобинського району. Зібрання відбувалися у будинках культури сіл Великі Кринки та Броварки, до яких, відповідно прибули очільники прилеглих рад, працівники місцевих установ, громадськість. Експертів супроводжували голова райдержадміністрації Василь Вакуленко, його перший заступник Володимир Молодчин та голова районної ради Віталій Харченко.
У ході консультацій було конкретизовано шляхи реалізації адміністративно-територіальної реформи. Керівники сільських рад розповіли про своє бачення реформування сільських громад. Найбільше занепокоєння у людей викликають питання якості медичного обслуговування, надання освітніх та адміністративних послуг, соціальна захищеність громадян, проблеми транспортного сполучення та стан доріг між сільськими населеними пунктами. Значним недоліком визнано відсутність соціальної реклами на телебаченні, яка могла б донести сільському населенню актуальність реформи, її позитивний вплив на економічний та соціальний розвиток територій.