Обговорили важливі питання

6 вересня виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Інна Авраменко та голова районної ради Володимир Сьомін провели нараду з головами місцевих рад з метою обговорення та вирішення ряду важливих питань. У заході взяли участь начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій та установ району.
Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Грицай проінформувала про стан проведення підготовчих заходів з впровадження механізму надання пільг населенню району в грошовій безготівковій формі та призначення житлових субсидій на опалювальний період.
З питання підготовки та проведення призову громадян району восени 2019 року на строкову військову службу доповів районний військовий комісар Михайло Осадчук.
Присутні заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександра Миколаєнка про стан виконання бюджету за 8 місяців 2019 року та шляхи наповнення районного бюджету.
Також до порядку денного наради були включені питання про стан впорядкування та передавання на державне зберігання документів постійного строку зберігання місцевими радами; про просторове планування територій; про стан боротьби з амброзією полинолистою в районі.
Вкотре на зібранні обговорювалося питання добровільного об’єднання громад.