Обговорили питання вартості проїзду автобусами

Урядовою програмою «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін(тарифів)» обласним державним адміністраціям надано право встановлювати тарифи на перевезення пасажирів автобусами, які працюють в звичайному режимі руху в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні. На основі цього та у зв’язку  з різким зростанням вартості пально-мастильних матеріалів, запасних частин, разом з тим,  враховуючи пропозиції перевізників,  облдержадміністрація  винесла на обговорення громадськості новий тариф на вказані перевезення на рівні 0,45 грн. за 1км пасажироперевезення (що на 10 коп.більше за попередній тариф).
В райдержадміністрації питання прийнятної для населення вартості проїзду на міжміських та приміських автобусних маршрутах обговорили шляхом  консультацій з представниками громадськості та перевізників з Глобиного та Градизька. Головним  завданням зібрання було: напрацювати такі пропозиції щодо рівня тарифів на перевезення автобусами, аби врахувати потреби перевізників та рівень платоспроможності пасажирів.
В результаті консультацій вирішили запропонувати як мінімально можливий  тариф на перевезення пасажирів автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні на рівні 0,55 грн. за один кілометр проїзду пасажира без урахування ПДВ.