Новорічний подарунок шанувальникам спорту

27 грудня в капітально відремонтованому  підвальному приміщенні Бугаївської загальноосвітньої школи відбулося урочисте відкриття спортивної школи із сучасним тренажерним залом. Почесними гостями свята стали заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, голова районної ради Володимир Сьомін, Бугаївський сільський голова Катерина Компанієць, директор районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Яків Сирота, начальник відділу освіти, сім′ї та молоді райдержадміністрації Сергій Кулик, в.о. завідувача сектору відділу культури, спорту і туризму райдержадміністрації Валерій Чорноус.
В досить стислі строки підрядною організацією ТОВ «Гарантбудпром», очолюваною Олександром Куцоволом, було проведено роботи, які заслуговують похвали. Для цієї доброї справи були задіяні кошти районного бюджету (370 тисяч грн.), сільського (70 тис. грн.) та спонсорська допомога землекористувачів Бугаївської сільської ради.
Після того, як керівники урочисто перерізали символічну стрічку, всі присутні мали змогу оглянути результати роботи, а тренери Руслан Ляшенко та Євген Донець провели показовий майстер-клас з боротьби дзюдо.
Вже з нового року всі бажаючі матимуть змогу займатися  цим видом боротьби і покращувати своє здоров’я на сучасних тренажерах в Бугаївській спортивній школі.