Незабаром питаннями реєстрації фізичних осіб опікуватимуться органи місцевого самоврядування

3 лютого відбулася робоча нарада за участю голови райдержадміністрації Василя Вакуленка, голови районної ради Володимира Сьоміна, завідуючого Глобинським районним сектором Управління державної міграційної служби України в Полтавській області Миколи Стешенка та голів територіальних громад району.
Як відомо, 29 грудня минулого року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг». Відповідно до Закону, з 4 квітня ц.р. повноваження у сфері реєстрації місця проживання фізичних осіб делегуються виконавчим органам сільських, селищних, міських рад.
Саме тому під час зібрання було опрацьовано План заходів щодо передачі картотек з питань реєстрації фізичних осіб від територіальних підрозділів УДМС до органів реєстрації.