Негода не вщухає!

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ В ОБЛАСТІ 2 БЕРЕЗНЯ ОЧІКУЄТЬСЯ НЕВЕЛИКИЙ СНІГ, ЗНИЖЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ПОВІТРЯ ВНОЧІ ДО -10-15 МОРОЗУ, ВДЕНЬ 5-10 МОРОЗУ.
3 березня внаслідок дії південного циклону очікуються сильні опади у вигляді снігу та мокрого снігу. Місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця. Пориви вітру 15-17 м/с. Різкі коливання температури повітря від 12-14 морозу до 0-2 тепла.
Прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій з посиланням на прогноз УкрГідрометцентру повідомляє, що у більшості областей очікуються сильний сніг, хуртовини, снігові замети, вночі на Миколаївщині, Кіровоградщині, Дніпропетровщині та Полтавщині дуже сильні снігопади; в Приазов’ї подекуди налипання мокрого снігу та ожеледь; вночі та вранці пориви вітру 15-20 м/с, у Приазов’ї місцями 25-27 м/с; на дорогах країни ожеледь.

“Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, що становитиме 2 (жовтий) рівень загрози, ускладнення роботи електричних мереж, комунального господарства, будівельної галузі у більшості областей країни (крім західних)”, – наголосили у ДСНС.

В ДСНС наголошують: керуючи автотранспортом в несприятливих погодних умовах, дотримуйтеся швидкісного режиму і тримайте достатню дистанцію від інших учасників руху. Паркуйте автомобіль в гараж, а при його відсутності, залишайте авто далеко від дерев і слабо укріплених конструкцій.