Не згаснуть свічки нашої пам'яті!

Сьогодні керівники району і міста, працівники установ та організацій, пересічні громадяни зібралися на площі біля райдержадміністрації, щоб взяти участь у меморіальному заході «Не згасни, свічко пам’яті!» з метою вшанувати  загиблих українців у страшні часи Голодомору 1932-1933 років. Дійство, підготовлене працівниками культури району, не залишило байдужим жодного присутнього на заході. Адже до цього часу, хоча й минуло довгих 85 років від тих трагічних подій, ятрять серця українців страшні та жорстокі цифри і факти знищення нашої нації тоталітарним комуністичним режимом. Забути таке неможливо! І пробачити теж! Невинно убієнних згадуймо в своїх молитвах!  Нехай ніколи не згасає свічка пам’яті!