Народний депутат допомагатиме реалізувати ремонт дороги у Глобинському районі

Сьогодні народний депутат України Олексій Мовчан провів робочу зустріч з головою райдержадміністрації Наталією Величко, її заступником Володимиром Лісняком, міським головою Станіславом Джусем, начальником управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації Сергієм Марчишинцем, заступником начальника Служби автомобільних доріг в Полтавській області Анатолієм Мягкохлібом, головою Кременчуцької райдержадміністрації Андрієм Пирогом. Йшлося про стан автошляху Т 17-16 «Хорол-Семенівка-Кременчук через с.Бочки» на території Глобинського і Кременчуцького районів, експлуатації, утримання і ремонту дороги, фінансування цих робіт.
Справа в тому, що цьогоріч на дорожних ділянках загальною протяжністю 10 км (поблизу сіл Жуки, Набережне, Пироги) заплановано виконання ремонтних робіт на суму 100 млн.грн. Загалом же на ці заходи потрібно 142 млн.грн. (тендерну процедуру відкрито днями саме на таку суму). Олексій Мовчан активно сприятиме пошуку додаткових джерел для виділення коштів, яких не вистачає, на найвищому рівні.
Окрім того, народним депутатом на зустрічі піднімалися питання утримання доріг протягом року, в тому числі у зимовий період, нанесення розмітки, покосу узбіч, встановлення знаків, здійснення пасажирських перевезень. Не оминув увагою депутат і проблему вагового контролю на автошляхах районів, будівництва майданчиків для цього, наявності інспекторів для здійснення контролю в структурі Укртрансбезпеки тощо.
Потому, аби визначитись з проблемами на місцевості, учасники зібрання здійснили виїзд на окремі ділянки автотраси Т 17-16 в межах нашого району.