Нарада з опікунами

26 лютого у залі засідань райдержадміністрації проведено семінар-нараду по вивченню, узагальненню і поширенню досвіду роботи опікунів (піклувальників), прийомних батьків, батьків-вихователів щодо забезпечення законних прав та інтересів дітей.
Засідання проводила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Шушвал. На нараді вивчено правила заповнення документів (звіт опікуна (піклувальника), медичні документи на дитину та опікуна та інші), а також порядок оформлення одноразової допомоги дитині, яка досягла 18 років.
Окремим питанням обговорено порядок підготовки документів випускникам шкіл району для вступу до навчальних закладів, а також порядок переоформлення  спадщини підопічних дітей.  Всім присутнім наголошено на необхідності дотримання санітарних норм житлових будинків, де проживають підопічні діти, а також посилення контролю за поведінкою та навчанням підопічних студентів, з метою попередження злочинності та бродяжництва.
На нараді-семінарі присутні обговорили підготовку до оздоровчої кампанії 2016 року та визначилися із дитячими оздоровчими таборами під час літніх канікул.