Нагорода учаснику двох воєн

Сьогодні у Троїцькій школі учні, вчителі, батьки віншували односельця Андрія Кубишкіна. Урочистості відбулися з нагоди вручення Андрію Миколайовичу нагороди – нагрудного знака Полтавської обласної ради «За вірність народу України» II ступеня. Привітати старшого солдата, учасника двох воєн – афганської та нинішньої, неоголошеної, на сході України - прибули заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, заступник голови районної ради Валерій Іванченко, районний військовий комісар Михайло Осадчук, сільський голова Любов Сніг.
Звертаючись до дітей і дорослих, Володимир Лісняк наголосив: «Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, але не менше їх і тепер на війні, що триває на сході України. Серед  когорти героїв – і ваш земляк Андрій Миколайович Кубишкін. Коли до нашої країни прийшла біда, воїн-афганець без зайвих роздумів зробив свій вибір і відправився в зону проведення антитерористичної операції. Тому закликаю всіх вас з вдячністю ставитися до нинішніх героїв, що живуть поряд з нами!».
Вручаючи нагороду, Михайло Осадчук зупинився на сторінках біографії солдата, на яких – нелегкий життєпис виконання «інтернаціонального обов’язку» та участь в третій хвилі мобілізації в зону проведення антитерористичної операції.
Затамувавши подих, малеча слухала розповіді дорослих, а менший син Андрія Миколайовича Денис з гордістю тримав татову нагороду.
Закінчилися шкільні урочистості невеличким концертом, який підготували для героя маленькі односельці.