Нацполіція закликає дотримуватися виборчого законодавства

Сьогодні в райдержадміністрації за участі заступника голови райдержадміністрації Володимира Лісняка та голови районної ради Володимира Сьоміна відбулася зустріч начальника сектору превенції Глобинського відділу Національної поліції України Віталія Романа з керівниками та членами районних осередків політичних партій. На зібранні йшлося про дотримання вимог чинного законодавства під час цьогорічних виборів Президента України. Представник Нацполіції наголосив, що основне завдання правоохоронних органів під час виборчого процесу – недопущення правопорушень при проведенні передвиборної кампанії та безпосередньо у день виборів, забезпечення порядку на виборчих дільницях. А також закликав до співпраці всіх, хто зацікавлений у проведенні чесних виборів Глави держави.