111

На території України спостерігається підвищення температурних показників та збільшення небезпеки виникнення пожежі.

Шановні жителі та гості Глобинського району!

Просимо звернути увагу на те, що зараз на території України спостерігається підвищення температурних показників та збільшення небезпеки виникнення пожежі. Випалювання сухостою, необережне поводження з вогнем, непогашений сірник, недопалок у період підвищеної пожежної небезпеки можуть стати причиною масштабних лісових та торф’яних пожеж.

Нагадуємо, впродовж пожежонебезпечного періоду заборонено:

• випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, сільськогосподарських угіддях, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу;
  • розведення багаття у лісі та лісопосадках, крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях;
  • заїзд на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;
  • палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки;
  • залишати у лісі просочене бензином, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
  • заправляти у лісі, лісопосадках паливні баки під час роботи двигуна.

Глобинський РС ГУ ДСНС України в Полтавській області звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі у екосистемах, лісових масивах та дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі.  У разі якщо ви помітили займання в лісах, лісосмугах чи на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером 101»  або  24-5-39.