На брифінгу обговорили всі нюанси призовної кампанії-2018

5 березня військовий комісар Глобинського РВК Михайло Осадчук та його заступник Ігор Коваленко провели брифінг для представників місцевих ЗМІ, працівників органів місцевого самоврядування, районних установ і організацій. Тема зустрічі – «Призов на строкову військову службу: все, що потрібно знати призовнику».
Як відомо, з 1 березня розпочалася призовна кампанія-2018, тому військові детально зупинилися на таких питаннях, як організація проведення призову, відповідальність призовників за порушення правил військового обов’язку, медогляд призовників, соціальні гарантії майбутнім військовослужбовцям.
У брифінгу взяли участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк та заступник голови районної ради Валерій Іванченко.