Мужності й геройства свято

13 жовтня Глобинщина відзначила День захисника України. І хоча складні погодні умови додали прикрощів, меморіальні та урочисті заходи все ж відбулися.
Зранку керівники району і міста, громадськість взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Захисникам України. Потому виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, голова районної ради Володимир Сьомін, міський голова Станіслав Джусь прибули до Жуківської школи, де цього дня відбулося відкриття меморіальної дошки колишньому учню Віктору Аврамчуку, життя якого обірвалося під час бойових дій в зоні АТО.
Післяобідньої пори очільники району і міста зустрілися з батьками загиблих та померлих учасників АТО. Уважно вислухали кожного з них, поцікавилися, які проблеми надокучають, деякі питання взяли на особистий контроль, запевнили згорьованих батьків, що нададуть допомогу у підвезенні дров для опалення, оформленні документів для тих чи інших потреб тощо. Кожен з присутніх керівників висловив батькам слова щирої синівської вдячності і поваги. На завершення зустрічі батькам були передані продуктові набори.
У районному Будинку культури цього ж дня відбулися урочистості і святковий концерт. Захисників України, їх близьких і рідних привітали виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, голова районної ради Володимир Сьомін, міський голова Станіслав Джусь, райвійськком Вадим Прєснов. Вони також вручили учасникам АТО нагороди. Благочинний району митрофорний протоієрей Володимир відслужив за всіма загиблими за незалежність і територіальну цілісність України панахиду.