Місцеві ради планують об’єднання

11 серпня наш район відвідала консультант Полтавського офісу реформ Ірина Дудка з метою проконсультувати та роз’яснити громадськості питання, що стосуються децентралізації влади.
На території Пустовійтівської сільської ради – як ініціатора створення об’єднаної територіальної громади – Ірина Дудка разом з виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Володимиром Молодчином та заступником голови районної ради Валерієм Іванченком зустрілися з делегаціями від навколишніх сільських рад – Обознівської, Пузиківської, Троїцької, які в перспективі, вірогідно, об’єднаються.
Така ж зустріч відбулася і у Великих Кринках, де місцева сільська рада ініціює утворення ОТГ спільно з Федорівською, Куп’єватівською, Івановоселищенською, Зубанівською та Землянківською сільськими радами.
Зустрічі з представниками місцевої влади та небайдужими громадянами пройшли в дусі конструктивного діалогу, під час якого Ірина Дудка відповіла на всі питання, що стосуються добровільного об’єднання територіальних громад, наголосила на перевагах такого процесу.