Медики району підсумували зроблене у 2017 році та визначили пріоритети-2018

1 лютого у  Глобинській  ЦРЛ відбулося засідання спільної  медичної ради за участі заступника директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юрія Курилка, першого заступника голови районної державної адміністрації  Інни Авраменко, головного лікаря Глобинської ЦРЛ Людмили Мигаль,  головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги в Глобинському районі Валентини Хавронюк,  завідувача підстанції екстреної медичної допомоги  в Глобинському районі  Владислава Тютюнника, лікарів Глобинської ЦРЛ та Центру ПМСД.
На зібранні були підведені підсумки роботи медичних закладів району з надання медичної допомоги населенню. Визначені основні напрямки подальшого розвитку медичної галузі Глобинщини в умовах проведення медичної реформи в державі. Зокрема, акцентувалась увага на пріоритетному розвитку в районі сімейної медицини (зміна системи фінансування, створення договірної між сімейним лікарем та пацієнтом форми обслуговування, переважно профілактична направленість роботи сімейної медицини).

Також були розглянуті етапи трансформування Глобинської ЦРЛ в лікарню  планового лікування в складі Південного медичного округу  протягом  2018 року, питання кадрового та матеріально-технічного забезпечення.
Основний акцент на засіданні медичної ради було поставлено на координацію в районі роботи між сімейними лікарями, Глобинською ЦРЛ та службою екстреної медичної допомоги в плані надання медичної допомоги населенню.