Людям з інвалідністю пропонують безкоштовно навчатись ІТ-спеціальностям

Версія для друкуВерсія для друку

Міністерство соціальної політики разом із Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» презентували соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».
У його межах людей з інвалідністю запрошують на безкоштовне навчання ІТ-спеціальностям. Курси відбуваються онлайн. Після закінчення навчання його учасники можуть подавати заявки на конкурси на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.
Реєстрація охочих взяти участь у проєкті стартувала 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові та кілька додаткових курсів.
Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади.
Ознайомитись із проєктом можна за посиланням https://education.msp.gov.ua/. Зареєструватись – перейшовши за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/.
Довідково. В Україні проживає 2,7 млн людей з інвалідністю, з яких менше ніж 20% працевлаштовані. При цьому 1,4 млн осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб із 2 та 1 групами можуть працювати на робочому місці або віддалено.
Мета соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» – надання всім охочим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

ІНСТРУКЦІЯ
Соціальний проект – навчання ІТ-спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю «Ти можеш усе! Можливості безмежні!»

В Україні проживає 2,7 млн людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2 та 1 групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.
Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім охочим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.
05 лютого 2020 проект стартував. У проекті можуть взяти участь усі люди з інвалідністю. Кроки успішної реалізації:
1. Ознайомитись із проектом – за посиланням https://education.msp.gov.ua/
2. Пройти за посиланням https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ та зареєструватись.
ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРСИ НЕОБХІДНО:
1.1. Натисніть на назву необхідного курсу (помаранчевого кольору) з переліку на сторінці https://prometheus.org.ua/you-can-everything/.
1.2. На сторінці детального опису курсу, що відкриється, натисніть у верхній частині на кнопку ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС.
1.3. ВАЖЛИВО: обов’язково зареєструватись на два основні, а потім, обрати додаткові декілька курсів (це за бажанням, якщо у вас вистачає часу для навчання).
3. Навчання розпочнеться 05 березня 2020 року.
4. З 05 березня 2020 у ваших аккаунтах на онлайн-пратфоні Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/ з’явиться посилання (ми виділимо це посилання яскравим кольором) – РОЗПОЧАТИ НАВЧАННЯ. Як тільки ви перейшли за посиланням, можете відразу приступати до освоєння матеріалу.
5. Термін навчання буде зазначений у вас у курсах. Довжина курсів до 14 тижнів.
6. Під час навчання обов’язково користуватись розділом ОБГОВОРЕННЯ. У цьому розділі ви ставите питання менторам, викладачам, які залучені до підтримки вас під час навчального процесу. Не соромтесь, пишіть свої питання, коментарі, пропозиції. Ваша залученість до навчального процесу – це запорука вашого успіху. Ми намагатимемось відповідати на всі ваші запитання. Наша мета – пояснити вам матеріал, надати всі можливості для успішного вирішення завдань та отримання знань для подальшого вашого зростання та процвітання.
7. Під час навчання ви можете ставити питання в розділі ОБГОВОРЕННЯ, що стосується навчального процесу. Також ви можете ставити свої запитання нам на адресу edu@msp.gov.ua, що стосується адміністративних питань. Технічні питання надсилайте на адресу support@prometheus.org.ua.
8. Коли обрані курси пройдені і ви успішно пройшли тестування – отримаєте сертифікат.
9. Починаючи з 08 червня 2020 будуть оголошені конкурси на вакантні посади в ІТ-компаніях України. За наявності отриманих сертифікатів та довідки про інвалідність ви можете подати свою кандидатуру на участь.
10. Конкурси будуть оголошені додатково. Інструкції та рекомендації буде надано у травні 2020 року.

Контактна інформація

Лендінг проекту https://education.msp.gov.ua/

Навчальна платформа Прометеус https://prometheus.org.ua/you-can-everything/

Адміністративні питання edu@msp.gov.ua

Технічні питання support@prometheus.org.ua

 

Партнери проекту

https://itukraine.org.ua/

https://prometheus.org.ua/

https://www.beqatoday.com/

http://www.aik.ua/

https://dan-it.com.ua/uk/

Наверх ↑