Легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення – серед пріоритетів у роботі органів державної влади

Під керівництвом виконувача обов’язків голови  райдержадміністрації Володимира Молодчина  3 червня  відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. В засіданні взяли участь начальник відділу Держгеокадастру у Глобинському районі Ірина Голуб, заступник начальника управління Пенсійного фонду України у Глобинському районі Валентина Гонтар, голова ради підприємців Глобинського району Ніна Коваленко, директор Глобинського районного центру зайнятості Олександр Мороз, начальник відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації Віталій Москаленко, завідувач сектору економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Лариса Пархоменко, завідувач сектору оподаткування юридичних осіб Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ Тетяна Старжевська, начальник відділу регіонального розвитку  містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Валентин Стьожка, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Шебедя, директор Глобинської районної виконавчої дирекції Полтавського обласного відділення фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Валентина Шивела.
Під час засідання розглядалась інформація стосовно ФОП, охоплених спостереженням. Так, за дорученням робочої групи  у травні ц.р. було проведено спостереження  з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яким задіяно 5 суб’єктів підприємницької діяльності. В результаті  виявлено 4 найманих працівників, які працювали без належного оформлення трудових відносин. За результатами спостережень легалізовано 2 робочих місця.