ХРОНІКА ОБЛАСНИХ НОВИН

Версія для друкуВерсія для друку

25 березня у м. Полтаві на нараді у т. в. о. голови облдержадміністрації Р.Товстого за участю керівників причетних структурних підрозділів розглянуто питання «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2018 рік», «Про результати проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення в Полтавській області», «Інформація про окремі питання щодо забезпечення виборів Президента України на території Полтавської області». Вручено державні нагороди, якими нагороджено відомих полтавців. Зокрема, Указом Президента України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм голову Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації В.Голуба нагороджено орденом за заслуги ІІ ступеня. Подяку Прем’єр-міністра України оголошено Горішньоплавнівському міському голові Д.Бикову, Коломацькому сільському голові Є.Почечуну, Щербанівському сільському голові І.Процику, Омельницькому сільському голові О.Шереметєвій. За підсумками розгляду дано відповідні доручення.

* * *
25 березня у с. Нова Кочубеївка Чутівського району за участю голови обласної ради О.Біленького на базі місцевої школи урочисто відкрито обласну дитячу спартакіаду з пішохідного туризму.

* * *
25 березня у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло провів засідання обласної міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду за вихованням дітей. За підсумками роботи ухвалено відповідні рішення.

* * *
26 березня т. в. о. голови облдержадміністрації Р.Товстий спільно із заступником голови облдержадміністрації О.Пруглом провів оперативну виїзну нараду на будівельному майданчику з реконструкції Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру. Дано відповідні доручення причетним структурним підрозділам облдержадміністрації та будівельникам щодо дотримання відповідного графіка завершення будівельних робіт.

* * *
26 березня у Полтавському аеропорту за участю  т. в. о. голови облдержадміністрації Р.Товстого, директора ПОКП «Аеропорт-Полтава» В.Окари відбулася урочиста відправка першого міжнародного рейсу літаком «Боїнг» 737-700 у єгипетське курортне місто Шарм-еш-Шейх.
Довідково: на відновлення аеропорту витрачено 68 млн. грн., зокрема, відремонтовано злітно-посадкову смугу, оновлено світлосигнальне обладнання та проведено капітальний ремонт будівлі аеровокзалу. Для здійснення авіаперевезень взимку буде потрібно придбати діайсер (техніка для обробки літаків рідиною від ожеледі) та пожежний автомобіль, остаточно відновити посадкову смугу, що коштуватиме близько 90 млн. грн.

* * *
27 березня у м.Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла відбулося засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

* * *
27 березня у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло провів засідання обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати. За підсумками роботи ухвалено відповідні рішення.

* * *
28 березня у м. Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації М.Білоконя, заступника голови обласної ради А.Ханка, директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації В.Пилипенко, директора Департаменту культури і туризму облдержадміністрації В.Вождаєнко, представників прокуратури, УСБУ в Полтавській області, істориків, науковців, правоохоронців, інститутів громадянського суспільства відбулося перше засідання регіональної комісії з реабілітації жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму. Створення Національної та регіональних комісій з реабілітації відбувається на виконання Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років». Реабілітація поширюється на всіх, хто постраждав від дій комуністичного режиму в 1917-1991 роках. Під час першого засідання комісії одноголосно затверджено керівний склад. Головою комісії обрано керівника  ГО  «Полтавське обласне товариство політичних в’язнів та репресованих» А.Банного. За результатами роботи ухвалено відповідні рішення.

* * *
29 березня т. в. о. голови облдержадміністрації Р.Товстий спільно з головою обласної ради О.Біленьким у ході робочої поїздки до Решетилівського району взяв участь у відкритті реконструйованого гуртожитку ДНВ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського».
Довідково: для реалізації проекту обласною радою виділено 23 млн. грн., споруда на 150 місць буде використовуватися для проживання немісцевих учнів, кількість яких становить 60% від учнівського контингенту. Гуртожиток секційного типу з сучасними меблями, кімнатами відпочинку та самопідготовки, проживання безкоштовне, працює психолог та медичний працівник.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації

 

Наверх ↑