ХРОНІКА ОБЛАСНИХ НОВИН

4 березня у м.Полтаві на нараді у першого заступника голови облдержадміністрації А.Пісоцького за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про стан реалізації в області окремих законодавчих ініціатив Міністерства юстиції України», «Про організацію роботи в області щодо надання житлових субсидій населенню у грошовій формі», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області». У нараді взяв участь голова обласної ради О.Біленький.

* * *
5 березня у м. Полтаві за участю першого заступника голови облдержадміністрації А.Пісоцького відбулося розширене засіданні колегії Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, де підбито підсумки роботи у минулому році та визначено пріоритети подальшої діяльності аграрного сектору економіки краю.

* * *
5 березня у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло у режимі онлайн-конференції взяв участь у загальнодержавній селекторній нараді з питань забезпечення населення централізованим теплопостачанням, яку провів Прем’єр-міністр України В.Гройсман.

* * *
5 березня у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації провів засідання балансової комісії підприємств  житлово-комунального господарства щодо розгляду та погодження фінансових планів підприємств, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області. За підсумками роботи ухвалено відповідні рішення.

* * *
6 березня у м. Кобеляки за участю  голови обласної ради О.Біленького, голови райдержадміністрації Т.Шевченко, лікарів, представників громадськості відбулося відкриття терапевтичного відділення Кобеляцької центральної районної лікарні після проведення капітального ремонту.